OyuncakDenizi
Loading Barbie'nin En Güzel Şarkısı...

Barbie Oyuncakları

Barbie Mariposa ve Peri Prenses

Barbie Mariposa ve Peri Prenses

 

Barbie Mariposa ve peri arkadaşlarının hikayesini küçük hanımlar çok seviyor. Kız çocuklarının en sevdiği oyuncaklardan Barbie'nin yeni çizgi filmi Mariposa'nın hikayesi, maceraları ve çizgi filmi bu sayfada. 

 

Barbie Mariposa periler ülkesinin iyi kalpli perilerinden sadece bir tanesi ve prens Carlos ile tanışmasıyla macera başlıyor.

 

Prens Carlos Mariposa'ya gizli sırrını veriyor bu sırrı Mariposa ve Prensten başka kimse bilmiyor. Kraliçeyi kurtaracak panzehiri bulmak Mariposa ve perilerinin görevi belki de Periler Diyarını kurtaracak tek kişi o, Mariposa!

 

Prens Carlos Mariposa'dan ne istedi, biliyorsan cevabı yorumlara yaz hediye çekilişine katıl:)

Barbie Mariposa Oyuncakları

Barbie Mariposa Oyuncakları

 

Peri prensesin evi ve harika şatosu ile Mariposa çizgi filminin heyecanını çocuklara yaşatıyor.

 

Barbie Mariposa perileri ve Barbie Oyuncak perileri kapıda ödeme ve aynı gün kargo ile OyuncakDenizi.com dan sipariş verebilirsiniz.

 

Peri Prensesi Mariposa ve arkadaşlarının eğlenceli maceralarını izlemeye hazır mısın.

Barbie Mariposa Oyuncakları

Barbie Mariposa Şarkısı

 

Barbie Mariposa filminin harika şarkısını dinleyebilir siz de onu eşliğinde şarkılarla dans edebilir oyunlar oynayabilirsiniz.

 

Pooh, İyor, Piglet, Tigger ile çizgi filmin oyunları evde de devam ediyor. Çocuklar için eğitici ve öğretici bir çizgi film olan Winnie the Pooh ile harika maceralar çocukları bekliyor.

 

Özellikle okul öncesi dönemde çocukların temel kavramları, hayvanları şekilleri ve hayvan sevgisini öğrenmesine yardımcı eğitici bir oyuncak serisidir.

Barbie Karaoke Mikrofon

Barbie Karaoke Mikrofon

 

Barbie karaoke mikrofon içindeki şarkıları ile geliyor. Çocuklar Barbie mikrofonun içindeki şarkıları söyleyerek oyunlar oynuyor ve dans ediyor.

 

Barbie mikrofonu ritm ve şarkılarıyla çocukların oyunlarına eğlence katıyor. 

 

Kız çocuklarının çok sevdiği Barbie Karaoke Mikrofon oyunlarını kapıda ödeme ve hediye çeki ile satın alabilirsiniz.