0212 659 82 48 Satış ve Destek Hattı (09:00 - 18:00)
Kategoriler
100 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Lego Oyuncakları

4 Yaş Oyuncak

 

4 yaşındaki çocuk artık tam anlamı ile kendini ifade edebilme yeteneğine sahiptir. Detaycı ve araştırmacı olmalarının yanı sıra, yaratıcılık gerektiren her türlü aktivite ile uğraşmaktan çok hoşlanırlar.

 

Çocuklar açık havada oynamayı ve masa başı oyunlarını çok severler. Üç tekerlekli bisikletler, lego, çocuk puzzle, oyuncak bilgisayar, çocuk yazı tahtaları, doktor setleri, müzik aletleri gibi yaratıcılık ve merak uyandıran oyuncak çeşitleri 4 yaş oyuncak olarak tavsiye edilebilir.

 

En sevdiği masal kahramanları ve çizgi film karakterleriyle kendini özdeşleştirerek kendi hayal dünyasını genişletebilirler.

 

4 yaş zeka geliştiren oyuncaklar çocukların sosyal gelişim ve arkadaşlık ilişkilerini kuvvetlendirmesinin yanı sıra zeka gelişimlerini de destekler.

 

4 yaş zeka oyuncakları, çocukların problem çözme ve pratikte kolay kavrama yeteneklerinin gelişmesine faydalı oyuncaklardır.

   
Lego City

5 Yaş Oyuncak

 

5 yaşındaki çocukların düşünce yapısı, becerileri, denge ve koordinasyon yetenekleri artık oluşmaya başlamıştır. 

 

Daha gerçekçi düşündüğü için çocuklara uygun oyuncak deney setleri, mikroskoplar ve dürbünler alınabilir. Çocukların bu yaşta oluşmaya başlayan becerileri sayesinde satranç, dama ve çocuk kutu oyunları çocuğunuza seçeceğiniz 5 yaş oyuncakları arasında yer alabilir.

 

5 yaşındaki çocuklar açık havada oynamayı da severler ve arkadaşlık ilişkilerini güçlendirirler. Çocuğunuzun artık denge ve koordinasyon yetenekleri geliştiği için kolayca scooter sürebilir. Açıkhava oyuncakları olarak 5 yaş scooter çeşitlerini çocuğunuz için oynayabileceği oyuncak olarak seçebilirsiniz.

Lego Duplo

6 Yaş Oyuncak

 

6 yaşındaki çocuğun sosyal hayatı gelişmeye ve arkadaş edinmeye başladığı dönemdir. Motor, dil gelişimi, el ve göz koordinasyonu açısından da kendini oldukça geliştirmiş bir birey haline gelmiştir.

 

Ahşap oyuncak, çocuk kitapları, oyuncak spor aletleri, oyuncak müzik aletleri gibi  oyuncaklar çocuğunuzun ilgisini çekerek arkadaşları ile birlikte oynayacağı oyunlar sayesinde arkadaşlık ilişkilerinin güçlenmesine faydalı oyuncaklardır. 6 yaş oyuncakları ve oyunları çocukların sosyalleşmesine yardımcı olur.

 

Hayali oyunların ve taklit gücünün geliştiği dönem olan 6 yaş döneminde, evcilik oyuncakları, oyuncak doktor setleri, 6 yaşa uygun oyuncak bebekler, uzaktan kumandalı arabalar, oyuncak hayvan setleri gibi oyuncaklar çocukların en sevdiği oyuncaklar arasında yer alır.

LEgo Technic

3 Yaş Oyuncak

 

Çocuklar artık nesneleri ayırt etmeye, harfleri, rakamları, renkleri ve temel şekilleri kolayca öğrenecekleri döneme girmeye başlamış olup, 3 yaşa uygun oyuncak olarak çocuğunuz için ahşap oyuncaklar, zeka geliştiren oyuncak setleri, lego oyuncakları gibi eğitici ve öğretici 3 yaş oyuncakları seçebilirsiniz.

 

Çocuklarınız 3 yaş döneminde sosyal hayatı tanımakta ve bunları hayal etmektedir. Motor gelişiminlerinin arttığı bu dönemde çocuklarınız, rol oyunları oynamaya, el becerilerini geliştirmeye ve arkadaşlar bulmaya başlarlar. Çocuğunuz için bultak küpler, plaj oyuncakları ve 3 yaşa uygun çocuk puzzle çeşitlerini seçebilirsiniz.

 

3 yaş oyuncak seçiminde çocuğunuz için eğitici ve öğretici oyuncaklar OyuncakDeniz.com'da.

 

 

Yorumlar
Marka hakkında yorum girilmemiş. İlk yorumu siz yapın!