0212 659 82 48 Satış ve Destek Hattı (09:00 - 18:00)
Kategoriler
100 TL ve Üzeri Kargo Bedava!

Evcilik Oyuncakları

< >
  • Sindy 3-4 Yaş Hediye Seti
  • Oyuncak Doktor Seti
  • Oyuncak Mutfak Setleri
  • Makyaj ve Saç Boyama Oyun Setleri
Evcilik Oyuncakları

Evcilik Oyuncakları

 

Anne ve babalarını örnek alan çocuklara evcilik oyun setleri OyuncakDenizi.com’da. Tek başlarına veya arkadaşlarla oynanan evcilik oyunlarında çocuklar duygusal rahatlama sağlarlar. Evcilik oyuncakları çocukları gelecekte üstlenecekleri rollere hazırlarlar.

 

Kız çocukları için evcilik oyuncakları hayal güçlerini diledikleri gibi kullanmada ve duygularını doğal yoldan ifade etmede onlara yardımcı eğitici oyuncaklardır.

 

Yaratıcılıklarını geliştirmek, hayal dünyalarını genişletmek ve sosyal gelişimlerine destek vermek için çocuklara geniş bir evcilik dünyası sunmamız gerekir. Değişik roller oynamaktan çok zevk alan çocuklar bazen doktorculuk oynar bazen öğretmen olurlar.

 

Paylaşmayı, yardımlaşmayı ve sorumluluk duygusunu çocuklara öğreten evcilik oyuncakları, oyun zamanlarını eğlenceli hale dönüştürmenin en kolay yoludur.

Oyuncak Evcilik Setleri

Oyuncak Evcilik Setleri

 

Oyuncak doktor setleri, oyuncak mutfak setleri ve oyuncak makyaj setleri çocuklara oyun saatlerinde eğlenerek öğrenmede rehberlik eden oyuncaklardır.

 

Kendi boylarına uygun oyuncak fırınlar, oyuncak tabaklar, oyuncak beşikler ve oyuncak doktor aletleri oynamak hem kendi kimliklerini tanımada hem el becerilerini geliştirmede hem sosyal gelişimlerini hızlandırmada miniklere yardımcı olur.

 

Toplum kurallarını minikler evcilik oyuncakları ile öğrenir.

Oyuncak Bebekler

Oyuncak Bebekler

 

Bebek oyuncakları kız çocuklarının oynamaktan en çok zevk aldığı, hayal dünyalarını geliştiren ve oyunlarına neşe katan oyuncaklardır.

 

2 yaş ve üzeri bebek oyuncakları arasında sevdikleri karakterlerin bez bebekleri en yakın oyun arkadaşları olur.

 

İlerleyen yaşlar olan 3 yaş ve üzeri oyuncaklar arasına ise konuşan, dua eden ve altını ıslatan bebekler gibi et bebekler girer.Genç kız adayları minikler ise model bebekler ile daha mutlu olurlar.

Lego Technic

Çocuk Makyaj Seti

 

Çocukların sağlıkları düşünülerek hazırlanmış oyuncak makyaj setlerini dünyaca ünlü markaların güvencesi ile satın alabilirsiniz.

 

Anneleri gibi makyaj yapma meraklısı kız çocukları için makyaj oyuncakları hayal dünyalarını geliştirmede ve kimliklerini şekillendirmede onlara yardımcı olur.

 

Barbie makyaj seti ve winx makyaj seti gibi sevilen karakterlerin sağlıklı çocuk makyaj malzemelerinden oluşan güzellik setlerini minikler çok sevinecek.

Yorumlar
Kategori hakkında yorum girilmemiş. İlk yorumu siz yapın!