0212 659 82 48 Online Satış ve Destek Hattı (09:00 - 18:00)
Kategoriler
100 TL ve Üzeri Kargo Bedava!

5 Yaş Oyuncakları

5 Yaş Oyuncak

5 Yaş Oyuncak

 

İlk çocukluk evresinin tamamlandığı dönemi 5 yaş oluşturur. 5 yaşındaki çocuk, daha bilgili ve olgun bir birey görünümde olup çevresine daha dostça yaklaşır.

 

5 yaşındaki çocukların, el becerileri, kaba motor becerileri, denge ve koordinasyon yetenekleri gelişmiş durumdadır.

 

Bu dönemde çocuklar, zeka geliştiren oyuncaklar, el becerilerini geliştiren oyuncaklar ve lego oyuncakları ile oynamaktan hoşlanırlar. 5 yaş oyuncak olarak çocuğunuza küçük parçalardan oluşan ahşap oyuncaklar, evcilik oyuncakları, oyuncak hayvan setleri ve çek bırak arabalar gibi oyuncakları seçebilirsiniz.

 

5 yaş oyuncakları, çocuğunuzun kendi hayal dünyasını kurmaya teşvik etmeye, sosyal gelişimini ve arkadaşlık ilişkilerinin kuvvetlenmesine yardımcı oyuncaklardır. Bu nedenle çocuğunuz için seçeceğiniz oyuncakların keşfetmeye, dil gelişimine, aritmetiğe hazırlamaya, sosyal ve arkadaşlık ilişkilerinin kuvvetlenmesine yönelik oyuncaklar olarak seçebilirsiniz.

 

5 yaş eğitici ve öğretici oyuncakları kapıda ödeme imkanı ile OyuncakDenizi.com'da bulabilirsiniz.

 

 

 
3 Yaş Oyuncak

3 Yaş Oyuncak

 

3 yaşındaki çocuk, sosyal hayatı tanıma, harfleri, rakamları, renkleri ve temel şekilleri kolayca öğrenme dönemdedir.

 

El becerilerini geliştiren oyuncaklar, büyük parçalı çocuk puzzle çeşitleri, evcilik oyuncakları, tamir setleri ve çocuk yazı tahtaları gibi oyuncaklar çocuğunuzun gelişimine yardımcı olur.

 

3 yaş oyuncak seçimi ile çocuğunuzun eğitim, öğretim ve gelişimini rahatlıkla tamamlamasına yardımcı olabilirsiniz.

4 Yaş Oyuncak

4 Yaş Oyuncak

 

4 yaşındaki çocuklar açık havada oynamayı ve masa başı oyunlarını çok severler. Kendini ifade edebilme yeteneğini kazanmış olup, detaycı ve araştırmayı seven bir birey haline gelirler.

 

Lego oyuncak parçaları, eğitici çocuk puzzle, çocuk yazı tahtaları, oyuncak doktor setleri, müzik aletleri gibi yaratıcılık ve merak uyandıran oyuncak çeşitleri 4 yaş oyuncak olarak tavsiye edilebilir.

 

4 yaş eğitici oyuncaklar ile çocuğunuzun el becerilerini, hayal güçlerini ve koordinasyon yeteneklerini geliştirebilirsiniz.

6 Yaş Oyuncak

6 Yaş Oyuncak

 

Hayali oyunların ve taklit gücünün geliştiği dönem olan 6 yaş döneminde, oyuncak kukla setleri, spor oyuncakları, oyuncak mutfak setleri, tamir aletleri gibi oyuncaklar çocuğunuzun için seçebileceğiniz oyuncaklar arasında yer alır.

 

6 yaş oyuncak seçimi yaparken çocuğunuzun sosyal hayatına katkıda bulunacağı ve arkadaşları ile birlikte oynayabileceği oyuncakları da tercih edebilirsiniz.

 

Çocuğunuz için eğitici ve öğretici 6 yaş oyuncak çeşitlerini kapıda ödeme imkanı ile OyuncakDenizi.com'da bulabilirsiniz.

Yorumlar
Kategori hakkında yorum girilmemiş. İlk yorumu siz yapın!