0212 659 82 48 Satış ve Destek Hattı (09:00 - 18:00)
Kategoriler
100 TL ve Üzeri Kargo Bedava!

5 Yaş Kız Oyuncakları

5 Yaş Oyuncak

5 Yaş Kız Oyuncakları

 

Çocuğunuz bu dönemde taklit ve canlandırma oyunlarına ilgisi artar, el becerileri gelişmiş olduğu bu zamanda lego araçlar, lego evler gibi planlı setleri kolaylıkla yapmaya başlayabilir. Sevdiği karakterlerin oyuncak figürleri ve oyuncak bebekler ile rol oyunları oynayabilir.

 

Problem çözme yeteneklerinin de gelişmeye başladığı bu dönemde çocuklarınız 16 ile 48 parça arasında değişen çocuk puzzle çeşitlerini yapabilir ve küçük parçalı eğitici bloklar ile hayal güçlerinde ki şekilleri kolaylıkla yapmaya başlayabilirler.

 

Kız çocuklarının en çok sevdiği annelerini taklit etmektir. Bu yüzden 5 yaş oyuncak olarak çocuklarınıza evcilik oyunlarında oynayabilecekleri oyuncak mutfak seti, oyuncak temizlik seti, oyuncak makyaj ve takı tasarım seti gibi oyuncakları alabilirsiniz.

 

Açıkhavada oynamayı seven çocuklar için 5 yaşına uygun 3 tekerlekli çocuk scooter ve 3 tekerlekli bisikletleri tercih edebilirsiniz.

 

Küçükleri büyüklerin dünyasına götüren ve hayal kurmanın, yeniden keşfetmenin büyük sevincini yaşatan 5 yaş kız çocuk oyuncakları OyuncakDenizi.com'da. 

 

 

 
3 Yaş Oyuncak

3 Yaş Oyuncakları

 

3 yaşındaki çocuğun, gözlem gücünün, taklit yeteneğinin ve olayları kavramada ki hızının arttığı dönemdir ve bu özelliklere paralel oyuncak seçimi yapılmalıdır.

 

Kuklalar, oyuncak bebekler, peluşlar, oyuncak mutfak malzemeleri, tamir aletleri ve oyuncak doktor malzemeleri gibi taklit oyuncakları çocukların ilgisini çeker.

 

Hareket ve denge yeteneğinin de arttığı çocukların, tekerlekli bisikletler, pedallı arabalar ve bahçe oyuncaklarının da 3 yaş oyuncak seçimi olarak çocuğunuza yapabilirsiniz.

 

4 Yaş Oyuncak

4 Yaş Oyuncakları

 

4 yaşındaki çocuk artık tam anlamı ile kendini ifade edebilme yeteneğine sahiptir. Detaycı ve araştırmacı olmalarının yanı sıra, yaratıcılık gerektiren her türlü aktivite ile uğraşmaktan çok hoşlanırlar.

 

Ahşap oyuncaklar, oyuncak hayvan setleri ve evcilik oyuncaklarını 4 yaş oyuncak olarak tavsiye edebilirsiniz.

 

Çocuklar için zeka geliştiren oyuncaklar, lego oyun setleri ve 4 yaş oyuncakları kapıda ödeme imkanı ile OyncakDenizi.com'da.

6 Yaş Oyuncak

6 Yaş Oyuncakları

 

6 yaş oyuncak olarak seçebileceğiniz oyuncaklar, çocuğunuzun arkadaşları ile oynamasına ve sosyal çevresini geliştirmesine yardımcı olmalıdır. İletişiminin geliştiği bu dönemde çocukların çevresine karşı daha aktif olacağı oyuncaklar seçerek gelişimine yardımcı olabilirsiniz.

 

Çocuğunuz bu dönemde oyuncak futbol kale setleri, oyuncak basketbol potaları, oyuncak temizlik ve mutfak setleri, 10 parçadan büyük çocuk puzzle çeşitleri, çok parçalı lego oyuncakları, oyun setleri, oyuncak yarış setleri, çocuk kutu oyunları ile oynamaktan hoşlanırlar.

  
Yorumlar
Kategori hakkında yorum girilmemiş. İlk yorumu siz yapın!